De teamindeling van 2011/2012 is vanaf heden bekend.
11-9-2001 - wedstrijdpoules van dames bijgewerkt
Heren 1: Promotieklasse | Heren 2: 1e klasse | Heren 3: 1e klasse | |||||
Teamleden: | Teamleden: | Teamleden: | |||||
Ronald Hoek | Anco van der Wulp | Peter Nederlof | |||||
Chris Hoek | Ferry Lupescu | Peter de Geus | |||||
Joost Strijker | Ferry Nanulaitta | Leon Kruythof | |||||
Paul Strijker | Lennard de Jong | Arco Bijl | |||||
Pieter Paul Uitterlinden | Martin Blok | Mike Vlasblom | |||||
Lennert van der Wulp | Wim Snijders | Bart Waalwijk | |||||
Gert-Jan Krijgsman | Mike Kliffen | Wijnand de Bruyne | |||||
Eric Meijer | Michael den Hartog | Martijn van de Zwaal | |||||
Alex Brouwer | |||||||
Trainingsleden: | Trainingsleden: | Trainingsleden: | |||||
Trainingen: | Trainingen (met Heren 4) | Trainingen: | |||||
Dinsdag: 19:30 - 21:00 | Woensdag: 19:30 - 21:00 | Dinsdag: 19:30 - 21:00 | |||||
- Tienvoet Heinenoord | - De Schenkel 's Gravendeel | - Tienvoet Heinenoord | |||||
Vrijdag: 20:00 - 21:30 | Vrijdag: 20:00 - 21:30 | ||||||
- De Schenkel 's Gravendeel | - De Schenkel 's Gravendeel | ||||||
Trainer: | Trainer: | Trainer: | |||||
Marc Schregardus | zelf | Marc Schregardus | |||||
Coach: | Coach: | Coach: | |||||
<geen> | <geen> | <geen> | |||||
Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | |||||
Zaterdag: 16:30 | Zaterdag: 18:15 | Zaterdag: 20:00 | |||||
Heren 4: 3e klasse | Heren 5: 3e klasse | Heren 6: 4e klasse | |||||
Teamleden: | Teamleden: | Teamleden: | |||||
Wim Visser | Martin Brand | Jan Roos | |||||
Arjan Leeuwenburgh | Jacco van de Zwaal | Leen van de Enden | |||||
Jeroen Kornaat | Willem Scherpenisse | Piet van de Kolk | |||||
Aren de Kanter | Benny Scherpenisse | Felix Janssen | |||||
Ton de Kanter | Johan van de Voorden | Arie Kwakernaat | |||||
Mark Hollaar | Joep Honig | Nico de Jong | |||||
Marcel Hollaar | Lex Edelman | Arie Dekker | |||||
Bas van Oudheusden | Onno Muijzer | Wouter van der Heijden | |||||
Wim Smits | Piet van der Heijen | ||||||
Jan van de Star | |||||||
Trainingsleden: | Trainingsleden: | ||||||
Benny Scherpenisse | Trainingsleden: | ||||||
Willem Scherpenisse | |||||||
Trainingen (met Heren 2) | Trainingen: | Trainingen: | |||||
Woensdag: 19:30 - 21:00 | Maandag: 20:00 - 21:30 | Maandag: 20:00 - 21:30 | |||||
- De Schenkel 's Gravendeel | - Kees Verkerkhal Puttershoek | - Kees Verkerkhal Puttershoek | |||||
Trainer: | Trainer: | Trainer: | |||||
Heren 2 | Nico Slikboer | Nico Slikboer | |||||
Coach: | Coach: | Coach: | |||||
NNB | NNB | NNB | |||||
Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | |||||
??? | Zaterdag: 20:00 | Maandag: 20.00 - Puttershoek |
Dames 1: Promotieklasse | Dames Benevia-WIK 3 | Dames 2: 2e klasse | Dames 3: 3e klasse | |||||||
Teamleden: | Teamleden: | Teamleden: | Teamleden: | |||||||
Willeke Kruithof | Danielle Mol | Lotte Finke | Gonny Hoogvliet | |||||||
Jacqueline Hoek | Diane Jongste | Eva Verhoeven | Mariska Goud | |||||||
Karin Lupescu | Kitty van Dongen | Lianne Rombout | Tamara Klunne | |||||||
Janet de Koning | Martine de Haan | Leandra Snijders | Judith Meijer | |||||||
Annemarie v Blitterswijk | Jacqueline van Leeuwen | Katja Catshoek | Wendy Bron | |||||||
Lenie Schelling | Lonneke Snaaijer | Martine de Man | Bianca Zijlstra | |||||||
Danielle v Wissen | Rebecca Nobel | Brenda Stam | Lotte Goud | |||||||
Chantal v Wissen | Sylvia Kruithof | Tineke van de Berg | Jeanine Driesprong | |||||||
Emelie Kornaat | ||||||||||
Trainingsleden: | Trainingsleden: | Trainingsleden: | Traingingsleden: | |||||||
Madeleine Vliegenthart | Eefje Mesker | Stijny Rollof | ||||||||
Yvonne Nobel | Lisette Stam | |||||||||
Trainingen: | Trainingen: | Trainingen: | Trainingen: | |||||||
Woensdag: 20:00 - 21:30 | Woensdag: 20:00 - 21:30 | Dinsdag: 19:30 - 21:00 - Tienvoet Heinenoord | Dinsdag: 19:00 - 20:30 | |||||||
- Apollohal Strijen | - Apollohal Strijen | of Woensdag: 20:00 - 21:30 - Apollohal Strijen | - Kees Verkerkhal Puttershoek | |||||||
Trainer: | Trainer: | Trainer: | Trainer: | |||||||
Hans Waalwijk | NNB | Chris Hoek | Ed de Groot | |||||||
Coach: | Coach: | Coach: | Coach: | |||||||
NNB | NNB | Chris Hoek | Ed de Groot | |||||||
Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | |||||||
Zaterdag: 20:00 | ??? | ??? | ??? |
Meisjes B | CMV (Cool Moves Volley) | |||
Teamleden: | Teamleden: | |||
Alouse Soetekouw | Amber Broers | |||
Caitlin Smaal | Babette Makel | |||
Danielle Makel | Babette Mol | |||
Esra Buizer | Eva Wols | |||
Felicia Bos | Kim Warnaar | |||
Jessica v/d Ree | Lotte van Es | |||
Judith van Schie | Zoe van Meenen | |||
Laura Rijsdijk | Babette Makel | |||
Myrthe Korporaal | ||||
Quinten Korporaal | ||||
Trainingen: | Trainingen: | |||
Maandag: 18:00 - 19:30 | Maandag: 18:00 - 19:00 | |||
- Kees Verkerkhal Puttershoek | - Kees Verkerkhal Puttershoek | |||
Trainer: | Trainer: | |||
NNB | Jacqueline Dubbeld en Sylvia Kruifhof | |||
Coach: | Coach: | |||
NNB | Jacqueline Dubbeld en Sylvia Kruifhof | |||
Thuiswedstrijd: | Thuiswedstrijd: | |||
Zaterdag: 15:00 | ??? |